Vizesiz Gidilebilecek Ülkeler

Eğlenceli ve keyifli bir tatil her insanın daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmesi için en doğal hakkıdır. İnsanların belirli dönemlerde tatile gitmeleri iş hayatlarını da olumlu yönlerde etkileyebilecek sebepler arasında yer alıyor.

Bugünlerde tatile gitmek istiyorsanız ancak tatilinizi bu kez yurt dışında yapmak istiyorsanız vizesiz gidilebilecek ülkeler sayesinde bunu ekonomik bir şekilde yapabilirsiniz.

kıbrıs

kıbrıs

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, listenin en başında yer alıyor. Bir uçak bileti alarak ulaşabileceğiniz bu ülkede gezip görebileceğiniz birbirinden farklı ve ilginç detay sizleri bekliyor olacak. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, gece hayatını sevenlerin de vazgeçilmez tatil noktası haline gelmiş durumda.

Gürcistan

Müslümanların ve Türklerin yoğun olarak yaşamaya başladığı Gürcistan’da vizesiz olarak seyahat edebileceğiniz bir ülkedir. Mutfağı ile ünlü olan Gürcistan için en iyi tatil zamanı ise yaz ayları olacaktır.

ukrayna

ukrayna

Ukrayna

Ukrayna bir diğer vizesiz gidilebilecek tatil bölgesi durumunda. 2017 yılının Mayıs ayı itibariyle vizesiz girilebilecek ülkeler arasına dahil edilen Ukrayna, eğlenceli ve hareketli bir tatil isteyenlerin seçimi oluyor. Gece hayatı ile ön plana çıkan Ukrayna aynı zamanda en ucuz tatil yapılabilecek ülkeler arasında yer alıyor.

Tüm bu bölgeler dışında aynı zamanda Azerbaycan, Arjantin, Filistin, Peru, Tayvan, Meksika ve Şili gibi ülkelere de vizesiz bir şekilde girerek tatilinizi yapabilirsiniz.

Yorum Bırak