Bobinaj Ne İşe Yarar?

Bobinaj sektörü faaliyetlerine 1986 yılında başlamıştır. Bu sektör çevresinde bulunan fabrika, büyük ve küçük olan her türlü işletmeye hizmet sağlamıştır. Bobinajda göstermiş olduğu yüksek başarı ile yoğun talepler almış olup 1994 yılında elektrik malzeme satışına da başlamıştır. Botem bu anlamda bölgede bulunan en büyük, en gözde ve en önemli tedarikçi haline gelmek için planlamalar yapmış ve istikrarlı büyümeye başlamıştır.

bobinaj

Daha sonrasında led aydınlatma imalatına başlamış olup, 2019 yılında ortaya çıkardığı dayanıklı ve güçlü ve birinci sınıf kalite ledler sayesinde farkını ortaya çıkarmıştır. Bununla beraber müşterilerin en büyük sorunlarından birsi haline gelen makine aydınlatmaları, işletmelerin iç aydınlatmaları ve işletmelerin çevre aydınlatmaları ile ilgili problemlerine büyük ve önemli ölçüde yanıtlar vermeyi ve çözümler sunmayı başarmıştır.

Bobinaj ve Müşteri İlişkisi

Müşteri ilgisi ve talepleri doğrultusunda müşteriye daime güvenli hizmet sunmuş ve müşteriye güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Kalitesini asla kaybetmemiştir.Kaybetmediği bu değerleri ve yüksek oluşmuş bilgi ve iş birikimi sayesinde sektörde büyük fark yaratmış ve önemli bir konuma gelmiş bulunmaktadır.

İçerisinde bulundurduğu birbirinden farklı birçok ürün ve güçlü ürün stokları sayesinde ilgiyi üzerine toplamıştır. Karşılaştığı problemler doğrultusunda problemlerle başa çıkmayı en iyi şekilde başardığı için tercih edilen ileri derece bir firma haline gelmiştir. Ülkemizde kalmayıp dünya çapında da birçok alanda adını duyurmuş olup, bayilikleri üstlenmiş olan bu firma, insanların ihtiyaç duyduğu ürünleri en kaliteli şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı başarmaktadır.

Bobinaj ve Zaman

Bunların yanı sıra bobinaj hizmeti verirken hızlı, önemli ve etkili çözümler sunmanın ve bobinaj hizmeti vermenin yanında stoklarda sorunları oluşan müşterilerin baş ettiği problemleri anlık olarak kısa sürede çözüme kavuşturarak hem zamanın kıymetini bilmekte hem de müşterinin hem ilgisini hem de güvenini kazanmayı sağlamaktadır.

2013 yılında taşındığı yeni elektrik malzeme satış binasının yanına, bobinaj ve led üretim binasını da ekleyerek, müşterilerine modern şartlarda, teknolojiyle uyumlu ve konforlu mekanlarda hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgi almak için https://www.botem.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak