Burç İstanbul Projesi Özellikleri

MHM Yapı A.L. tarafından hayata geçirilen Burç İstanbul projesi, tek bir blok üzerine toplamda 40 kattan oluşturuluyor. 40 kat içerisinde bulunan 300 ayrı konuttaki bütün daireler ise 2+1 şeklinde tasarlanıyor. Proje içerisinde istisna dahilinde bile olsa 1+1, 3+1 veya 4+1 daireler bulunmuyor.

Burç İstanbul Projesi Daireleri Kaç Metrekare?

Burç İstanbul projesinde bütün dairelerin mevcut alanları da aynı şekilde dizayn ediliyor. Projede kapsamında bulunan 2+1 daireler toplamda 107 metrekare alana sahip oluyor. Burç İstanbul toplamda 3.000 metrekare AVM, 15.000 metrekarelik alanı ise otopark olarak kendi bünyesinde barındırıyor. Projenin genelinde yer alan 40 katın ise hepsinde 9’ar adet daire bulunuyor.
Beylikdüzü, metrobüs ve E-5’e yakın konumda oluşturulan proje 40 katlık yuvarlak mimarisiyle dikkat çekiyor. Kristal Şehir’in bitişiğinde yer alan projedeki daireler 2 oda 1 salon olarak dizayn edildiği için ailelere de hitap edebiliyor.

Burç İstanbul Projesi Kiralık Daire Fiyatları

Proje çerçevesinde isteğinize göre daireleri birleştirerek 3+1 daire de elde edilebiliyor. Projedeki dairelerin tamamı VRF sistemi ile ısıtılıyor. Burç İstanbul projesi Beykent Üniversitesi, Fatih Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi’ne son derece yakın bir konumda yer alıyor. Bu sebeple, kiralama olarak da projenin büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Proje içerisinde yer alan dairelerin kiraları 2.000 TL’lik fiyatlardan başlıyor.
Tüyap Fuar Merkezi’ne de yalnızca 300 metre uzaklıkta olan daireler metrobüse 100 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 10 kilometre kadar yakınlıkta yer alıyor. Yeşilköy Fuar Alanı’da projenin yakın olduğu yerler arasında yer alıyor. Ayrıca projedeki tüm dairelerde akıllı ev sistemi de kullanılıyor.

Yorum Bırak