Click To Peak İle Dijital Dünyaya Giriş

Günümüzde bireylerin gerek bireysel gerekse kurumsal bazda tanınmasını sağlayan araçlardan bir tanesi şüphesiz web sitesidir. Web sitesi, kişilerin ya da kurumların markalarının hikayelerini en doğru bir şekilde anlatma araçlarıdır.

Başlıca Sunulan Hizmetler

Yazılım Geliştirme

Bireylerin Click to peak ile ilgili kullanmış oldukları bütün mobil cihazlarda problem olmadan kurumsal web tasarım uygulamalarının talep ve gereksinimlere göre hazırlanması hizmeti verilir.

Kurumsal bazda faaliyet gösteren şirketlerin vizyon ve misyonlarına uygun bir şekilde geliştirilebilir tarz ve tasarım uygulamalarının bünyesinde daha çok kolay bir şekilde kullanılan yönetim panelleri ile ilgili yenilikler Click to peak tarafından sunulur.

Daha fazla teknik bilgi gereksinimi olmadan bütün içeriklere site içerisinde pratik uygulamalar aracılığı ile yüklemek mümkündür. Kullanıcının bütün davranışlarını da göz önünde bulundurarak hazırlanmış tasarımlar en güncel yazılım dili ile oluşturulmaktadır.

Çok hızlı bir şekilde gelişim gösteren ve değişikliklere açık olan sektörlerde gereksinim duyulan yazılım uygulamaları ve beklentileri ve taleplerin çok üstünde olabilir. Tam da bu noktada devreye giren ve web yazılım geliştirme uygulamaları kapsamında daha detaylı ve daha şeffaf çözümler sunan firma faaliyetlerine başlamaktadır.

Web sitenin içerisinde bulunan uygulamaların değişik sistem uygulamaları ile entegrasyonunun sağlanması ve değişik raporlama gereksinimleri ya da var olan yazılımın iş akışı ve senkronizasyon uygulamalarına göre değişiklik göstermesi gibi birden fazla istek ve talebi yerine getiren firma, web yazılım geliştirme hizmetlerini sunar.

Bireysel ya da kurumsal web sitelerinin her sayfasının güzel ve şık bir şekilde görülmesi ile kullanıcılarda iyi bir his oluşturması ve sitenin marka imajının iyi ve uygun görülmesi yalnızca başarılı bir front-end geliştirme çalışmaları ile mümkün olur.

Web sitelerinin yalnızca güzel görünmesi ve kullanıcıda iyi bir his yaratması etkileyicilik noktasında bazen yeterli olmaz. Aynı şekilde sitenin doğru bir şekilde çalışma algoritmasının geliştirilmesi gerekir.

Tam da bu noktada faaliyete geçen profesyonel yazılım geliştirme ekibi aracılığı ile gerçekleştirilen back – end uygulama faaliyetleri girmektedir.

Genel itibariyle şekil ile ilgili kodlama uygulamalarının arka yüz modları ile kodlanması olarak tanımlanabilecek back- and  geliştirme optimizasyonu çalışmaları kapsamında sitenin bütün uygulama ile ilgili araç ve sayfalarının doğru bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Optimizasyon

Web sitelerinin arama motorlarında en üst sıralarda yer alabilmesi ve daha görünür olması, web sitesinin ürün ve hizmetlerinin daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlar. Bu durum, genel itibariyle rakamlara da yansır. Aynı zamanda markanın bilinirliği de artar.

Kurumsal bazda faaliyet gösteren firmaların oluşturmuş oldukları web sitelerinin daha geniş kitlelere hitap edebilmesinin çeşitli yol ve yöntemleri mevcut olmakla beraber daha çok özgün ve seo kurallarına uygun içeriklerin siteye düzenli bir şekilde yüklenilmesi ile beraber site ile ilgili oluşturulan sosyal medya platformlarında tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile daha fazla kişi yada kişi gruplarının web sitesine müdahil olması sağlanır.

Reklam Yönetimi

İnternet sektöründe faaliyet gösteren kullanıcıların yaklaşık olarak %95’i arama motoru olarak google kullanmaktadır. Markalarını daha da büyütmek ve daha fazla sayıda arama motorlarında görünmek amacıyla google Adwords ve Google adsense reklamlarından Click to peak aracılığıyla faydalanılır.

İçerik Pazarlama

Markalaşmak, dünya çapında tanınmak aslında web sitesi ile ilgili trafiğin artırılması yada kullanıcılara daha değişik alternatifler sunmak ile gerçekleşir.

Bir başka alternatif ise 0 seo uyumlu, özgün ve marka diline hitap eden ve periyodik zaman bakımından düzgün bir şekilde süreklilik arz edecek şekilde içeriklerin web sitesine eklenmesi, web sitesinin daha çok tanınması ve daha çok güncel kalmasını sağlar.

Hizmetler hakkında bilgi için https://www.clicktopeak.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak