iPhone 8 Ekran Koruma 

Akıllı telefon kullanıcılarının sahip olması gereken en önemli parçalardan biri de ekran koruyucular olmaktadır. Ekran koruyucular telefonunuzun ekranına yapıştırılan koruyucu bir camdan ibarettir. Kullanım amacı dışarıdan gelebilecek darbelere karşı koruyucu camın bu darbeleri en aza indirerek telefonunuzun kendi ekranına herhangi bir zarar gelmesini önlemektir. Koruyucu ekranlar alınan darbeler sonucu kırılabilir ya da çizilebilir ancak telefonunuzun kendi ekranına herhangi birşey olmaz. Koruyucu ekranın kırılabilmesi sizi yanıltmamalıdır.

iphone 8 ekran koruyucular

Ekran koruyucular her telefon modeli ve markasına göre özel üretilmektedir. Bunlardan bir tanesi de iPhone 8 ekran koruyuculardır. iPhone 8 ekran koruyucular telefonunuzun ekranını tamamen kaplayarak ekranınızda tam bir koruma sağlamış olacaktır. Ekran koruyucu tamamen telefonun tasarımına uygun olarak üretildiği için ekrandaki oval kısımları da tamamen kaplayacak şekilde ekrana yerleştirilmektedir. Ekran koruyucu bu sayede ekranın tasarımına aykırı bir şekilde yerleşmemiş olacaktır. Bir ekran koruyucunun telefonun ekranını tamamen kaplaması koruyuculuğu çok yüksek derecelere çıkarmaktadır. Telefonların ekranı genel olarak koruyucu ekranların kapatamadığı kenar kısımlarından darbe alarak kırılmaktadır.

İphone 8 Ekran Koruyucu Fiyatları

iPhone 8 ekran koruyucular için verilen fiyatlar her marka ve firmaya göre değişmektedir. Her ekran koruyucu kalite anlamında aynı özelliklere sahip değildir. Bununla birlikte fiyat bazında da aynı değerlerde bulunmamaktadır. Genel olarak piyasada çok ucuz ekran koruyucular da yer almaktadır. Ancak ucuz ekran koruyucuların tam bir koruma sağlaması beklenmemelidir. Ucuz ekran koruyucu camın üretildiği malzeme darbelere karşı dayanıklılık göstermeyip çok çabuk bir şekilde kırılıp parçalanabilmektedir. Sadece ekran koruyucunun kırılmasıyla da kalmayıp telefonların kendi ekranı da hasar almaktadır.

Telefonlarınızın ekranında tam bir koruma istiyorsanız kaliteli camdan üretilmiş darbe emici özelliğe sahip ekran koruyucuları tercih etmelisiniz. Ekran koruyucuya harcayacağınız küçük bir maliyet sizi telefon ekranınızın kırılmasında harcayacağınız daha büyük maliyetlerden kurtarmış olacaktır. Ekran koruyucuların fiyatı kadar nereden alındığı da önemlidir. Ekran koruyucunun hangi malzemeden üretildiğini ve koruyuculuğunu satan kişi bilmektedir. Bunları dışarıdan gelen bir müşterinin anlaması oldukça zordur. Size kaliteli olduğu söylenerek yüksek fiyatlarda ekran koruyucu satmak isteyenler olacaktır. Bu durumlara karşı dikkatli olunması gerekmektedir. Kendimizinde tercih ettiği https://www.mobilcadde.com/filmler/apple-iphone-8-ekran-koruyucu-filmleri sitesinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum Bırak