Yaz Sezonunda Vizyona Giren Filmler

Yaz sezonunun da gelmesi ile birlikte sizin de bildiğiniz gibi birçok film vizyona girmektedir. Film yapımcıları bu konuda genellikle insanların vakitlerinin arttığı ve okulların kapandığı dönemlere denk getirmektedir. Böylece hazırladıkları filmlerin daha fazla gişe hasılatı yapmasını sağlamaktadır. Bu sezon da vizyona girecek birçok film bulunmaktadır. Türk filmleri arasında olan ve en çok sevilen filmlerden birisi olan Recep İvedik 5, 23 Haziranda gösterimde olacak.

örümcek adam

örümcek adam

Bilimkurgu seven insanların göz kırpmadan izlediği film serisi olan Transformers ise yine son filmini bu sezon vizyona getirecek. 23 Haziranda bizler olacak bu filmde ise bu sefer durumlar biraz değişecek. Bu zamana kadar insanlar ve Transformers’lar arasında savaşmış olan Optimus Prime ise gitmiş.

Aksiyon ve Marvel serisinde olan bir diğer film olan Örümcek Adam – Eve Dönüş 7 Temmuz’da vizyona girecek. Gençlerden büyüklere kadar herkesin severek izlediği bu film serisinde yep yeni maceralar sizleri bekliyor olacak.

recep ivedik

recep ivedik

Yaz Sezonunda Animasyon Filmleri

Bu yaz sezonunda tüm çocukların hatta büyüklerin bile severek izlediği ‘’ Arabalar ‘’ filmi 3. Serisi ile bizlerle olacak. Tam olarak 16 Haziranda gösterime girecek bu filmde yeni maceralar sizleri bekliyor olacak. Bu seride tek bir fark olacak gibi görünüyor. Herkesin favorisi olan şimşek McQueen, kendisinden genç olan hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılıyor gibi.

Yorum Bırak