40 Yaş Üstü Bayanların Dolabında Olması Gereken 5 Önemli Parça

Kot Ceket

Özellikle çok soğuk havaların dışında kol çantanız ile oldukça uyum sağlayacak bir kot ceket mutlaka dolabınızda bulunmalı. Bu parça sizi hem daha genç ve dinamik gösterecek hem de aynı zamanda birçok parça ile kolay kombin yapmanızı sağlıyor olacak. Ne çok koyu ne de çok açık renkleri yani tam orta tonları tercih etmelisiniz.

kot ceket

kot ceket

Trençkot

Yazayının dışında her zaman rahatlıkla giyilebilentrençkot alımlarınızda boyunun biraz uzun olmasına dikkat ediniz. Bu sayede çok hazırlanmaya vaktiniz olmadığı anlarda bile üstünüze bunu geçirerek ve önünü kapatarak oldukça şık olabilirsiniz. Yine bu parça da hemen hemen her kıyafet ile kolay kombin olacaktır.

Gömlekler

40 yaş üstü bayanların özellikle tercih ettiği gömlekler mutlaka olması gereken parçalardan. Bizler fazla desenli ve karmaşık renklerden uzak durmanızı öneriyoruz. Mümkünse mavi ya da siyah ve beyaz renginde gömlekler dolabınızda bulundurunuz. Bunlar sizi daha enerjik gösterecek.

Jean

Kim demiş kotlarhep gençlere yakışıyor. Güzel birkombin ile Jean 60 yaşında bile kendini çok hoş gösterebilir. Mutlaka dolabınızda birkaç parça Jean bulunmalı. Hemen bir gömlek ile kombin yaparak anında kendinizi dışarıya atabilirsiniz.

jean

jean

Aksesuarlardan Vazgeçmeyin

Aksesuar olarak dolabınızda mutlaka yer alması gereken şallarınızı unutmayın. Bazen sizi ısıtmak için bazen de kombinizi daha güçlü kılması için şallardan yardım alabilirsiniz.

Yorum Bırak