Moroccanoil Şekillendirici Nasıl Kullanılır?

Birçok alanda gün be gün ön plana çıkan doğallık, saç şekillendirilmesinde de etkisini gösteriyor. Doğal dalgalar, ısıl işlemlerle şekillendirilmemiş modeller ve hacimli buklelerin moda olmasıyla kalıp şeklinde sabitleyen şekillendirme ürünleri de raflara kalktı.

Moroccanoil şekillendiriciler saçların doğal yapısına olumsuz etki yapmadan saçın güzel ve sağlıklı bir duruşa sahip olmasına yardımcı olur. Birçok Moroccanoil şekillendirici ürünün kullanım talimatında saçların doğal olarak kurutulması önerilir. Bu saçların yapısının korunmasını ve şekillendirici ile beraber daha muntazam bir duruş kazanmasını sağlar.

saç şekillendirici

saç şekillendirici

Moroccanoil Şekillendirici Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

Saçların elektriklenmeden şekillendirilmesine yardımcı olan Moroccanoil Hydrating Styling Cream, kabarık saçların yatıştırılmasında ve saç şeklinin sabitlenmesinde etkilidir. Saçların pürüzsüzleşmesine destek olur. Yüksek nemlendirme yeteneğine karşın, saç şeklinin nem etkisiyle ya da elektriklenme ile bozulmasına engel olur. Yumuşak tutuşuyla saçta harekete izin verir.

Her kıvırcıklık derecesinde etkili sonuçlar veren Moroccanoil Intense Curl Cream, dalga yoğunluğu hangi düzeyde olursa olsun, kontrol edilmesi ve elektriklenmemesi için idealdir. İçerisinde bulunan argan yağı ve farklı vitaminler ile saçın beslenmesinde, derinlemesine nemlendirilmesinde etkilidir. Buklelerin belirginleştirilmesi, saçın doğal parlaklığına kavuşması, saç şeklinin sabitlenmesi için idealdir. Saçta kalıntı bırakmayarak kusursuz bir etki yaratır.

saç şekillendirme

saç şekillendirme

Moroccanoil Şekillendiricileri Etkili Kılan Unsurlar

Moroccanoil saç şekillendirici ürünler saçın yalnızca şekillendirilmesini amaçlamadan birçok anlamda saçın beslenmesine ve sağlığını kazanmasına destek olur. Antioksidan ve vitamin ihtivası yüksek yağlar ile saçlara bakım uygular. Nemlendirme, yumuşaklık kazandırma, hacim kazandırma gibi yan etkileriyle sıradan şekillendiricilerden ayrılır.

Yorum Bırak