Mutluluk Ve Heyecanı As Çiçek İle Paylaşmak!

Mutluluk Ve Heyecanı Paylaşmak!

Anne baba olmak bir çiftin en güzel ve en özel günüdür. Bu güzel ve özel günlerini paylaşmak ve onlara bugünün anlamını ve önemsediğinizi göstermek için yeni doğan çiçekler hediye edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın, dostlarınızın ya da sevdiklerinizin ile aynı heyecanı paylaştığınızı yanlarında olamasanız da onlara gösterin! yeni doğan çiçekler ve mis kokulu binlerce çiçek www.ascicekevi.com‘da bulabilirsiniz.

Anında Ve Hızlı Teslimat

Çiçek siparişlerinde alıcıların en çok istedikleri ve olmazsa olmazları çiçeklerinin istedikleri gibi ve zamanında teslim edilmesidir. Biz müşteri memnuniyetini öncelik alarak sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet sunuyoruz! Sevdiklerinizle bebek heyecanını paylaşmak ve mutluluklarına ortak olmak içini As Çiçek Evi geniş dağıtım ağı ile hizmet vermektedir. Sizlerin seçtiği veya beğendiği çiçekleri Türkiye’nin neresinde olursa olsun sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Mevsimine uygun saksı, arajman, buket veya vazolu özel tasarım çiçekleri sizin talepleriniz doğrultusunda hazırlayıp, bozulmadan uygun koşullarda ulaştırıyoruz. Çiçeklerinizi zamanında teslim ediyoruz. Sizlerden gelecek tüm istek ve talepleri dikkate alarak daha iyi ve güvenli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Kalite ve hız bizim prensibimizdir.

Fırsatlar Ve Kampanyalardan Yaralanın!

Sitemize üye olarak bir çok kampanya ve fırsatlardan yine özel indirimlerle yararlanabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman düzenlenen fırsat kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Ülkemizin en fazla çiçek barındırma alanlarına sahip ve birçok özel çiçeği bulabilir ve sitemiz yeni doğan çiçekler konusunda da en fazla satış ağına sahiptir. Teraryum şeklinde ya da bebeğin cinsiyetine uygun özel aksesuar ve objelerle dizayn edilmiş, oldukça sevimli ve görsel olarak da çok fazla tercih edilen çiçek seçeneklerinden seçebilirsiniz. Ya da çok sayıda tasarımı bir arada bulabileceğiniz  yeni doğan çiçekler ve çiçek çeşitleri  arasında size özel tasarımla bir buket yaptırabilirsiniz.

Yorum Bırak