Pareosuz Çıkmam Diyenlerden Misiniz?

Artık o saatlerce şezlong üzerinde güneşlenilen zamanlar bitti. Yerini en fiyakalı beachlerde gündüz partileri aldı. Dolayısı ile bol eğlenceli ev aktiviteli olan bu günlerce bikini üzerinize giyeceğiniz pareolarınız da daha fazla anlam kazandı. Oldukça süslü ve özel pareo modelleri o anda sizi bir clup havasına sokuyor olacak.

pareo

pareo

Pareo modellerine baktığımızda bu yol hep uzun modelleri görüyoruz. Uzun ama önden oldukça cesur olan pareolar aslında sadece bir aksesuar olarak kullanılıyor. Tamamen bir tül tercih edilebileceği gibi, desenli de tercih edilebilir. Birçok marka hem bikini modellerinin bire bir takımlarını hem de farklı pareo modellerini satışa sunuyor.

Pareo Fiyatları

Ne yazık ki pareo fiyatları el yakıyor. Bir bikini fiyatı olan bu pareolar bazen bikiniden bile daha pahalı olabiliyor. Eğer sizler deniz kenarında ve havuz kenarında da şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız o halde 2017 pareo modellerine bir göz atarak siparişinizi verebilirsiniz. Pareo modelinizi internetten online olarak da kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

pareo modelleri

pareo modelleri

Kısaca valizlerinizi hazırlarken en az 3 ya da 4 pareo aldığınıza emin olacak şekilde valizinizi kapatınız. Zevkinizi yansıtacak olan birçok renk ve model bu yıl sizi çok sayıda bekliyor olacak zaten. Biraz daha uygun bir fiyata mal etmek isterseniz o halde kumaşınızı alarak hemen hemen her terziye kolaylıkla farklı modeller diktirebilirsiniz.

Yorum Bırak