Sokak Modasının Ayrıntıları

Kadınlar gündelik yaşamlarında şık ve dikkat çeken bir görüntüye sahip olmak isterler. Bunun için cilt bakımı ve elbise seçimi çok önemlidir. Trend elbise modelleri içinde öncelikli olarak abartıya kaçmamak gerekir. Birçok insan elbise seçiminde özellikle gündelik elbise seçiminde sadelikten vazgeçmemelidir.

kombin

kombin

Sokak gezmelerinde ise sokak modası olarak nitelendirilen açık renk kot pantolon ve beyaz tişört gibi basit parçalardan oluşan elbise giyebilirsiniz. Elbise seçiminde en trend giyim şekillerinden birisi de komple siyah giyinmektir. Siyah olan her şeyi dilediğiniz gibi kombin ederek kullanabilirsiniz. Sokak modasının en çarpıcı giyim tarzlarından birisi de elbise kullanımında beyaz spor ayakkabı giyinmektir.

Sokak Modasının Özellikleri

Beyaz spor ayakkabı özellikle jean pantolon altında çok şık görüntü oluşturur. En popüler elbise modellerinden birisi de deri mont tercihi olmuştur. Özellikle bahar aylarında kullanılan deri ceketlerin altına her türde pantolon giyebilir şıklığını oluşturabilirsiniz. Sokak modasının en çarpıcı elbise modellerinden birisi de salaş tabir edilen bol elbise modelleridir.

moda

moda

Çok rahat ve konforlu kullanım sağlayan bu elbise modelleri her yaş grubuna uygun olup, bu elbiseleri kış aylarında botla, yaz aylarında ise sandalet ile giyebilirsiniz. Kot pantolonu ise özellikle ince yapılı kadınların tercih ettiği elbise modeli olup modeller içinde Yüksek belli kotlar beli düz gösterir, kalçaları vurgular. Bazı kadınlar elbise tercihinde erkek stilini tercih ederler. Sokak modasında tercih edeceğiniz makyaj türü ise sade modellerdir.

Yorum Bırak