Yazlık Elbiselerinizi Kış Ayında da Giymenin Tüyoları

En sevdiğiniz yazlık elbiseleri kış ayında da giyebilirsiniz. Yazlık elbiseleri kışın giymek istiyorsanız ufak detaylara dikkat etmelisiniz. Elbiseleri hırkalar ile kombinleyebilir ve daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Elbiseniz kısa ise uzun hırka tercih etmelisiniz. Elbiseniz uzun ise kısa hırka sizi çok zarif gösterir.

Yazlık Elbiselerinizi Kışın da Giymenin Yolları

Yazlık elbiselerin özelliği cıvıl cıvıl olması. Kış ayının kasvetli havasında bu tarz elbiseler giyerek ruhunuzu da aydınlatırsınız. Kış ayında renkli opak çoraplarla giyebilir ve farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Elbisenizin boyuna ve kumaşın rengine göre istediğiniz çorap desenini seçebilirsiniz. Elbisenizin üzerine deri ceket, kumaş ya da kot ceket alabilir ve görüntünüze daha cool bir hava da katabilirsiniz. Çalışan bir bayansanız yazlık elbisenizle blazer ceket modellerini tamamlayın.

Yazlık elbisenizin boyu çok kısaysa tayt ile tamamlayabilirsiniz. Örgü tayt ya da esnek tayt modellerinden birini seçerek kıyafetinize hareket getirin. Yazlık elbiselerinizi kış ayında giymenin diğer bir yolu da çizme ile kombinlemeniz. Uzun çizmeler sizleri hem zarif hem de göz alıcı hale getirir. Örgü yelek ve deri yelekler de yazlık elbiselerin alternatif tamamlayıcısıdır. Şallar ise bu tarz elbiseleri daha gösterişli hale getiren aksesuarlar arasında yer alır. Elbisenin rengine uyan bir şal modeli ile daha şık bir görünüme kavuşursunuz.

Yorum Bırak