YouTube Videolarını MP3 Dosyalarına Nasıl Dönüştürebilirsiniz?

YouTube, müzik, eğlence videolarının veya merak ettiğiniz soruların muazzam bir kaynağıdır; bunları, telefonunuzda izleyecek kadar vaktiniz varsa harikadır, ancak meşgulseniz ve onlara konsantre olma gücünüz yoksa ertelemek (ve çoğunlukla unutmak) zorundasınızdır. Ses, genellikle ihtiyaç duyduğunuz şeydir, o halde neden onu çıkarıp bir MP3 olarak kaydetmiyorsunuz?

video dönüştürme

video dönüştürme

YouTube’dan MP3 Nasıl Yapılır?

YouTube’dan MP3’e dönüştürücüler, videoları indirmenize ve sesi MP3 formatında kaydetmenize izin veriyor, böylece istediğiniz zaman onları çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

  • Doğru yazılımı yükleme: YouTube, Vimeo veya bir dizi başka siteye video yükleyip indirmenize izin veren ücretsiz bir araç kullanabilirsiniz. Herhangi bir ekstra araç çubuğu veya casus yazılım ile gelmezler, sadece ücretsiz indirerek yükleyiciyi çalıştırmanız yeterlidir; varsayılan seçenekleri kabul eder ve başlatır.
  • Videoları bulma ve indirme: Ücretsiz video dönüştürücü, bilgisayarınızda, CD’lerde veya web’den depolanan dosyaları dönüştürebilir. ‘URL’leri ekle’nin yanındaki açılır oku tıklayın ve’ Müzik dosyalarını indir’i seçin. Web tarayıcınızı açın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun ve URL’sini adres çubuğundan kopyalayın. Bir kerede birkaç video ekleyebilirsiniz, her biri için artı simgesini tıklamanız yeterlidir. Videolar, seçtiğiniz yerde hızlı bir şekilde işlenir ve kaydedilir.
youtube

youtube

  • YouTube videolarını MP3’e dönüştürme: Bütün videolarınız sıralandıktan sonra, ‘İndirmeyi başlat’ düğmesine tıklayın; videolar analiz edilecek ve bilgisayarınıza kaydedilecektir. Şimdi, her videonun yanındaki onay kutusunun işaretli olduğunu kontrol edin, sağ üstteki dosya biçimleri listesinden ‘MP3 Ses’i seçin ve ‘şimdi dönüştür’ düğmesini tıklayın.

Dönüştürülen MP3’ler videolar klasörünüzde görünür, ancak bunu ayarlar menüsünü kullanarak değiştirebilirsiniz.

Yorum Bırak